ĮKVĖPIMAS KIEKVIENAI DIENAI, GRAŽUS DIZAINAS VISUS METUS

Laimės kalendorius kiekvieną dieną turi po paprastą ir mielą užduotį, tokią kaip apkabinti draugą, ar parašyti seniems draugams. Gyvendami greitoje kasdienėje rutinoje galime pamiršti pagalbos, apsikabinimo ar tiesiog pasakymo „Aš tave myliu“ svarbą, todėl Laimės kalendorius yra geras pagalbininkas, norint priminti sau tokius paprastus dalykus. Galite būti tikri, kad šypsositės ne tik patys, bet jūsų artimųjų akys ims spindėti dar labiau taip pat!

KAS?

Net senovės graikų filosofai tikėjo, kad būti laimingam yra svarbiausias gyvenimo tikslas. Manome, kad mūsų kalendorius yra geras pagalbininkas siekiant šio tikslo.

KAM?

Kalendorius skirtas visiems – džiaugsmas yra tai, ko niekas negali paneigti ir kuris neturi ribų.

KODĖL?

Darbų kalendoriuje yra vienas gražus darbas kiekvienai dienai, pavyzdžiui, „Apkabink ką nors“, „Šypsokis“ ar „Kepk lietinius“. Tokios mažos užduotys privers jus džiaugtis kiekviena diena.

DIZAINAS

Laimės kalendorius yra ne tik kalendorius ir gerų darbų rinkinys, bet ir labai geras interjero elementas. Bėgant metams dizainas tapo vis stilingesnis, o iliustracijas, ir paveikslus sukūrė patys jaunuoliai.

NUOŠIRDUMAS

Nuoširdus yra vienas iš pirmųjų raktinių žodžių, kuris ateina į galvą žiūrint į kalendorių. Paveikslėliai kuriami rūpestingai ir su meile, o užduotys rašomos atsižvelgiant į visus žmones, kurie galėtų džiaugtis jomis.

DOVANA

Kalendorius yra puiki dovanos idėja, nes Kalėdų metu svarbiausia skirti artimiesiems laiko ir džiaugsmingų prisiminimų. Dovanodami Laimės kalendorių, galite būti tikri, kad kiekvienai dienai suteiksite dalelę laimės visus kitus metus.

New
9.99 
Akcija!
-15%
Original price was: 46.98 €.Current price is: 40.99 €.
Akcija!
-15%
Original price was: 33.98 €.Current price is: 28.88 €.
Akcija!
-15%
Original price was: 36.97 €.Current price is: 31.99 €.
NAUJIENA!
NAUJIENA!

atgal į mokyklą

Tušinuko laikiklis (žalias)

Išankstinis užsakymas. Atvyksta 20.06.2024.

5.99 

MENININKAI

PRIIDU SAART

Priidu Saart yra jaunas fotografas. Jam labai patinka leistis į ilgas keliones po gamtą ir įamžinti nepaliestos gamtos grožį savo fotografijose.

ANNE HANNI

Anne Hanni yra jauna menininkė, dirbanti grafikos dizainere ir fitneso trenere. Ją žavi paprastumas, kuris atsispindi ir jos kuriamame šiaurietiško stiliaus mene.

ELO JOHANNA KUKLANE

Elo Johanna Kuklane yra jauna mama ir dizainerė. Jos tikslas – įkvėpti kiekvieno vaiko kambariui daugiau gyvybės puošiant erdvę minimalistinio stiliaus gyvūnais bei gerais darbais.

SUSIKURK SAVO KALENDORIŲ

Tu taip pat gali būti Happy Calendar dizaineris. Išrink 12 savo geriausių nuotraukų, kuriose įamžinti nuotykiai, gražūs vaizdai ir jaukios akimirkos su artimaisiais. Sukurk savo kalendoriaus dizainą jau šiandien!