Happy Calendar

PRISTATOME TAU HAPPY CALENDAR

Happy Calendar – tai unikalus kalendorius, kuriame ties kiekviena diena parašytas vienas paprastas, tačiau reikšmingas darbas, kuris suteiks daugiau laimės kasdienybei ir motyvuos daryti mažus gerus darbus kasdien. Pavyzdžiui, geras darbas galėtų būti kam nors padėkoti, apkabinti ar tiesiog nusišypsoti. Paprasti maži dalykai, apie kuriuos lengvai pamirštame, tačiau turintys didelę reikšmę mūsų gyvenimams.

KAS?

Net ir graikų filosofai tikėjo, kad laimė tai svarbiausias gyvenimo tikslas. Mes tikime, kad mūsų kalendoriai puikiai prisideda prie šio tikslo įgyvendinimo.

KAM?

Šis kalendorius skirtas visiems, nes džiaugsmas neturi ribų ir niekas jo negali paneigti.

KODĖL? 

Happy Calendar kiekvienai dienai skiria po mažą užduotį, pavyzdžiui “Apkabink draugą”, “Šypsokis”, “Iškepk blynų”. Šie maži darbai leis jums mėgautis kiekviena diena.

DIZAINAS

Happy Calendar – tai ne tik paprastas kalendorius su užduotimis, bet ir puiki dizaino detalė. Bėgant metams, kalendorių dizainas tapo vis labiau stilingesnis. Ir nuotraukos, ir iliustracijos yra sukurtos jaunų profesionalų.

ŠILUMA

Nuoširdumas – tai vienas iš pirmųjų žodžių, šaunančių į galvą žiūrint į šį kalendorių. Iliustracijos yra sukurtos su meile ir rūpesčiu, užrašyti tikslai skirti visiems, kam patinka juos įgyvendinti.

DOVANA

Kalendorius yra puiki dovanos idėja šv. Kalėdoms, sukursianti džiaugsmingų prisiminimų ir suteiksianti ramybės jausmą širdyse jūsų artimiesiems. Supakuodami Happy Calendar dovanų maišelyje, kiekvieną dieną jiems skirsite truputėlį laimės visus ateinančius metus.

MENININKAI

PRIIDU SAART

Priidu Saart yra jaunas fotografas. Jam labai patinka leistis į ilgas keliones po gamtą ir įamžinti nepaliestos gamtos grožį savo fotografijose.

ANNE HANNI

Anne Hanni yra jauna menininkė, dirbanti grafikos dizainere ir fitneso trenere. Ją žavi paprastumas, kuris atsispindi ir jos kuriamame šiaurietiško stiliaus mene.

ELO JOHANNA KUKLANE

Elo Johanna Kuklane yra jauna mama ir dizainerė. Jos tikslas – įkvėpti kiekvieno vaiko kambariui daugiau gyvybės puošiant erdvę minimalistinio stiliaus gyvūnais bei gerais darbais.

SUSIKURK SAVO KALENDORIŲ

Tu taip pat gali būti Happy Calendar dizaineris. Išrink 12 savo geriausių nuotraukų, kuriose įamžinti nuotykiai, gražūs vaizdai ir jaukios akimirkos su artimaisiais. Sukurk savo kalendoriaus dizainą jau šiandien!