Kodėl mes norime suteikti laimės?

Net senovės graikų filosofai tikėjo, kad būti laimingam yra svarbiausias gyvenimo tikslas. Mes tikime šia idėja! Kuriame įkvepiančias prekes, kad padėtume jums rasti kelią į laimingą gyvenimą.

Kam tai darome?

Esame įsipareigoję, kad kiekvieno žmogaus gyvenimas pasaulyje būtų šiek tiek laimingesnis. Yra daug kelių į laimę ir jūs galite prisidėti pasidalindami informacija apie SEIK su savo artimaisiais.

Kaip mes iš tikrųjų tai darome?

Atradome, kad laimę gali suteikti diena, kurią leidžiame taip, tarsi ji būtų paskutinė, įdomūs nuotykiai ar  galimybė įkvėpti artimuosius. Būtent tai yra priežastis, kodėl mes kuriame savo prekes.

Koks būtų gyvenimas be nuotykių?

Laimės kalendorių pradėjome leisti būdami 8 klasės mokiniais. Pastebėjome, kad aplinkiniai nėra laimingi. Nežinojome, ar tai dėl pilkos ir tamsios žiemos, ar dėl kitų priežasčių. Nusprendėme pradžiuginti žmones ir dėl to išleidome kalendorių, kuriame yra po vieną laimė suteikiantį darbą kiekvienai dienai. Pavyzdžiui,  „Nusišypsok“ arba „Išsikepk vaflių“ – tai maži darbai, suteikiantys dienai džiaugsmo. Pirmaisiais metais išleidome 1000 kalendorių, kurie buvo parduoti per porą savaičių, todėl nusprendėme nesustoti.
Po 5 metų pakeitėme pavadinimą į SEIK ir pradėjome leisti papildomas prekes. Taip pat išsipletėme Baltijos šalyse, Suomijoje ir kt. Tačiau mūsų tikslas, išleidžiant kiekvieną prekę, yra nepasikeitęs – norime įkvėpti žmones, pakviesti gyventi nuotaikingą gyvenimą ir praskaidrinti jų dieną. Mes išleidome jau daugiau nei 500 skirtingų prekių.
Šiandien esame nedidelė jaunų ir kūrybingų žmonių komanda, nuolat ieškanti naujų idėjų, kurios jus įkvėptų.
Rudolf-Gustav Hanni / Founder of SEIK Publisher

Mūsų vertybės

Elo Johanna Kuklane

.

Stengiamės būti tvarūs kiekviename žingsnyje

Šiuos gamtai naudingesnius sprendimus stengiamės pritaikyti gamindami savo prekes ir teikdami paslaugas. Ieškokite šių etikečių ant mūsų gaminių.

Kur mus galite rasti?

Pradėjome būdami jaunuoliai iš mažo Parnu miestelio Estijoje, turintys didelių ambicijų. Pradėjome kalbėtis su pirmosiomis parduotuvėmis Estijoje ir buvome maloniai sutikti. Minimalistinis stilius, įkvepiantis skandinaviškas dizainas ir laimingi atsitiktinumai rado kelią ir už Estijos ribų. Praėjus 6 metams nuo veiklos pradžios, išvertėme pirmuosius gaminius į anglų, latvių ir lietuvių kalbas bei susitikome su pirmaisiais perpardavėjais už Estijos ribų. Po kelerių metų gaminius pradėjome gaminti ir Suomijos rinkai.
Šiandien dalinamės įkvėpimu savo internetinėje parduotuvėje ir parduodame leidinius visoje Europoje ir už jos ribų. Pavyzdžiui, SEIK gaminių galima rasti Amerikoje, Japonijoje, Australijoje ir kitur. Mūsų prekes galite rasti išverstus į 10 kalbų, 11 skirtingų šalių parduotuvėse. Dažniausiai galite rasti mus knygynuose, dizaino ir suvenyrų parduotuvėse, taip pat, didesniuose prekybos centruose. Didžiausias pasirinkimas, žinoma, yra mūsų internetinėje parduotuvėje. Iš čia galite užsisakyti siuntą į bet kurią pasaulio vietą.
Kiekvieną dieną įgyvendiname savo viziją, darome žmones laimingesnius ir suteikiame nuotykių kiekvienai dienai visame pasaulyje.

Mūsų remiami projektai

Pirkite vieną, padovanokite kitą: investuokite į save, įkvėpkite kitus

Tikime, kad kiekvienas turi turėti galimybę būti laimingu. Todėl už kiekvieną nupirktą „Laimės kalendorių“ dovanojame dar vieną kalendorių.

Bendradarbiavimo projektai

Bendradarbiaudami su mūsų vertybes atitinkančiomis įmonėmis galime pasidalinti įkvėpimu ir nuotykiais su daug daugiau žmonių. Kartu pristatome gaminius išlaikant kokybę ir minimalistinį stilių, taip pat siūlome įkvepiančius iššūkius ir malonias patirtis.
Mes bendradarbiavome su daugybe skirtingų sektorių ir skirtingų tikslinių grupių įmonių.
Skaitykite daugiau apie bendradarbiavimo galimybes

Prisijunk prie mūsų komandos ir įkvėpkime kitus kartu

Ar manai, kad tai yra būtent tai, ką nori daryti? Įkvėpk, motyvuok ir padaryk pasaulį laimingą.
Savo komandoje nuolat ieškome šaunių žmonių:
  • Laisvai samdomi dizaineriai, fotografai, iliustratoriai, su kuriais kartu kuriame prekes.
  • Kūrybingi žmonės, turintys pašėlusių, novatoriškų idėjų, kurių prekių idėjos bus leidžiamos visoje Europoje.
  • Mūsų misijos sėkėjai – rinkodaros specialistai, su kurių pagalba galime plėstis į naujas rinkas, kurti turinį socialiniuose tinkluose ir rasti naujų partnerių.
  • Ir, žinoma, patys svarbiausi, kurie visus nuotykių pilnus gaminius su meile supakuoja ir siunčia jums.
Skamba taip, kad tai galėtum būti tu?
Peržiūrėk mūsų siūlomas laisvas darbo vietas. Jei ten nepastebėjai tinkamos pozicijos, parašykite mums: [email protected]

[email protected]

Check vacancies Send us an email