Nuotykių kupinos verslo dovanos, reklaminiai produktai, dovanos su logotipu

Sveiki,
Esu Rudolfas, SEIK įkūrėjas. Šią įmonę įkūriau 8 klasėje turėdamas ambicingą tikslą – padaryti aplinkinius laimingesnius. Jau su pirmaisiais „Laimės Kalendoriaus“ metais įkvėpėme keletą įmonių. „Laimės Kalendoriai“ pradžiugina darbinį gyvenimą kasdieniais iššūkiais. Šiandien turime pokyčių, kad įkvėptume daugiau nei 100 000 žmonių Baltijos šalyse, Šiaurės šalyse ir visoje Europoje savo gaminiais. SEIK estų kalba reiškia nuotykius – ir tai viskas, ką norime jums duoti.
Leiskite mums įkvėpti jus, jūsų bendradarbius, pagrindinius partnerius ir brangius klientus.
Rudolf-Gustav Hanni / SEIK Publisher įkūrėjas

Idėjos Jūsų dovanoms

Akcija!
PASKUTINIAI VIENETAI
Original price was: 17.99 €.Current price is: 8.99 €.
Akcija!
Original price was: 17.99 €.Current price is: 8.99 €.
Akcija!
PASKUTINIAI VIENETAI
Original price was: 14.99 €.Current price is: 7.99 €.
Akcija!
Original price was: 14.99 €.Current price is: 7.99 €.
Akcija!
Original price was: 12.99 €.Current price is: 6.99 €.
Akcija!
Original price was: 12.99 €.Current price is: 6.99 €.

Mumis jau pasitiki daugiau nei 1000 įmonių

„Laimės Kalendorius“ užsakome jau mažiausiai 7 metus iš eilės. Mūsų įmonės darbuotojai neįsivaizduoja metų be jų. Laimės Kalendoriai nudžiugina mūsų komandą mažais iššūkiais – kartais smagiai pasijuokiame, kitą kartą iš tiesų einame ir darome pagalvių mūšį, kai taip siūlo tos dienos iššūkis.

Heili / Mitt & Perlebach

Mums labai patinka bendradarbiauti su SEIK. Pirmiausia planavome padaryti vieną kalendorių tik anglų kalba. Vietoj kalendorių dizaineriai siūlė pagaminti atskirus kalendorius estų, lietuvių, latvių ir net prancūzų kalbomis – atskirai kiekvienai šaliai, kurioje esame. Dizaineris atliko puikią užduotį ir priderino kalendorių su mūsų unikaliu dizainu ir prekės ženklu. Ypač mums patiko staliniai kalendoriai mediniu pagrindu.

Mark / Virbac

Iki Kalėdų liko:

 
 

SEIK dovanos su 20% nuolaida

Turime platų įkvepiančių dovanų asortimentą bet kokiai progai – tiek Kalėdoms, tiek švenčiant kolegų gimtadienį, tiek sutinkant naują klientą. Gaukite nuolaidą SEIK produktams, užsakydami juos kaip verslo klientas. Jei kiekis viršija 10 vnt., teiraukitės specialios kainos.

Pridėkite savo logotipą ir dizainą ant gaminio

Prie gaminio pridėkite savo įmonės skiriamąjį ženklą, logotipą, šūkį ar nuotrauką. Siūlome galimybę pritaikyti dizainus – pridėti logotipą, savo atvaizdus ar net renginius bei darbus prie „Laimės Kalendoriaus“ iššūkių ar kitų produktų.

Užsisakykite individualų produkto kūrimą

Mūsų dizaineriai pasiruošę Jums padėti su bet kokia produkto idėja – padedame išplėtoti idėją, pagaminti prototipą ir laiku juos pagaminti. Galime padėti su grafiniu dizainu, iliustracijomis, gamyba ir pristatymu tiesiogiai Jums ar Jūsų partneriams. Mums patinka įgyvendinti naujas idėjas, tad kreipkitės ir įgyvendinkime juos kartu.

Sukurkime įkvepiančias ir instagramo vertas dovanas šiemet!

  Ieva Lašienė

  SEIK leidyklos rinkos vadovė Lietuvoje
  [email protected]
  +370 677 12213

  LEIDYKLA SEIK

  Seik OÜ
  Parda 5, 10151 Tallinn
  [email protected]