ŽMONĖS TAMPA LAIMINGESNI SEKDAMI ŠIUOS PAPRASTUS KETURIS ŽINGSNIUS

Tiesiog sek mūsų keturis paprastus žingsnius ir būk laimingas kitais metais. Dalinkis jais ir leisk mums suteikti žmonėms visame pasaulyje daugiau laimės.

KĄ NORS NUSTEBINK YPATINGA DOVANA

ĮKVĖPK JA DARYTI GERUS DARBUS

GERI DARBAI MOTYVUOJA KITUS

ŽMONĖS TAMPA LAIMINGESNI

TAPK MŪSŲ AMBASADORIUMI IR UŽSIDIRBK

20% NUO KIEKVIENO PARDAVIMO

Peržiūrėk skiltį “Partneriai” ir pamatyk vienos savaitės pardavimus.

MŪSŲ IDĖJOS HAPPY CALENDAR POPULIARINIMUI

DALYVAUK #HAPPYWEEKCHALLENGE

Kiekvieną dieną gali padaryti kažką gero. Dalinkis savo įvykdytais gerais darbais Instagram Istorijose, ant Facebook sienos, Youtube kanale ar bloge. Įvykdyk iššūkį ir parodyk jį nuotraukoje, naudojant #happyweekchallenge @manoseik

Daugiau informacijos atsiųsime el.paštu: [email protected]

PASIKABINK ANT SIENOS LAIMĖS KALENODORIŲ SAVO NAMUOSE

Įsigyk „Laimės kalendorių” už specialią kainą ar naudojantis partnerystės paskyros balansu – pasikabink kalendorių namuose ar pasidėk ant stalo. Dalinkis įkvepiančiomis nuotraukomis ir nepamiršk pažymėti #laimėskalendorius @manoseik

SUKURK LAIMĖS KALENDORIAUS KONKURSĄ

Pradžiugink savo sekėjus kalendoriumi. Leisk jiems žymėti draugus, komentuoti, kas paskutinį kartą juos padarė laimingus ar paskutiniu geru įvykdytu darbu. Svarbiausia, būk kūrybiškas! Po konkurso atsiųsk laimėtojų sąrašą mums ir mes išsiųsime kalendorius laimėtojams.

PARDAVINĖK LAIMĖS KALENDORIŲ SU TAVO KURTU DIZAINU IR NUOTRAUKOMIS

Būtų nepaprastai šaunu savo sekėjams dovanoti kalendorius su tavo nuotraukomis ir dizainu, ar ne? Mes pagaminsime kalendorių su tavo pasirinktu dizainu – 12 tavo nuotykių nuotraukų ar įkvepiančių citatų. Tai yra tavo galimybė tapti dizaineriu. Už kiekvieną tokį parduotą kalendorių tau skirsime 40% nuo pardavimų sumos.

Jei susidomėjai, rašyk mums [email protected]

MES PASIRUOŠĘ, O KAIP TU?

Suteikime laimės aplinkiniams visi kartu – prisijunk prie mūsų šiandien! Pasirink ambasadoriaus funkciją ir pasižiūrėk, kaip veikia tavo nuoroda, pardavimai ir išmokos.