VISKAS PRASIDĖJO VIDURINĖJE MOKYKLOJE

Viskas prasidėjo ekonomikos pamokoje, 8-oje klasėje. Norėjome suteikti aplinkiniams daugiau laimės. Taip gimė „Laimės kalendorius”. Netrukus buvome pastebėti didžiausio kalendorių gamintojo Estijoje “Timer” ir kartu išleidome antrąjį kalendorių. Po to dalyvavome jaunų verslininkų konkurse ENTRUM, kuriame gerus darbus pateikėme mokinių sąsiuviniuose, susilaukusiuose daug palaikymo iš mokinių ir mokytojų.

10 METŲ LAIMĖS

Mūsų idėja pasiteisino ir „Laimės kalendorių” buvo galima rasti daugiau nei 37 000 namuose. Puikūs klientų atsiliepimai motyvuoja mus tęsti savo veiklą, kurti „Laimės kalendorius”  ir kitus įkvepiančius gaminius.

PLEČIAMĖS Į UŽSIENIO RINKAS

Pradėjome žvalgytis naujų prekių ir pakeitėme savo pavadinimą į „Leidykla SEIK”. Kuriame įkvepiančias dovanų knygas ir kitas dovanas. 2017 išvertėme „Laimės kalendorių” į 20 skirtingų kalbų ir nuo 2018 pradėjome prekiauti įkvepiančiomis dovanomis ne tik Estijoje,bet ir Latvijoje, Lietuvoje, Vokietijoje, Belgijoje, Nyderlanduose, Pracūzijoje, Jungtinėje Karalystėje, Švedijoje, Suomijoje ir kitose šalyse.

Mes ir toliau ieškome įkvepiančių dovanų idėjų – kurkime reikšmingas dovanas kartu!

Susisiekite su mumis