atskleidžiame paslaptį – geriausios Moters dienos dovanos

[vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Kovo 8-ąją švęsimę Tarptautinę moters solidarumo dieną. Ši diena išaugo iš darbininkų demonstracijos Niujorke 1908 m., kurioje dalyvavo 15 tūkstančių moterų. Jos reikalavo šiuo metu mums visai įprasų dalykų: trumpesnės darbo dienos, didesnės algos ir teisės balsuoti. 

Po metų nuo Claros Zetkin iškeltos dėjos suteikti šiai dienai tarptautinės šventės statusą, 1911 m. pimąjį kartą buvo švenčiama Tarptautinė moterų solidarumo diena.

Gražus kovo 8-osios, Moters dienos dovanos simbolis – tulpės, žyminčios moterų, o kartu ir pavasario atgimimą 🌷 Kokios geriausios Moters dienos dovanos? Pateikiame keletą idėjų, kaip paminėti šią nuostabią pavasario šventę ir ką padovanoti kartu su tulpėmis Jus supančioms moterims arba sau pačiai!

DOVANOKITE NUOTYKIUS

Viena geriausių moters dienos dovanų yra nepamiršrami įspūdžiai ir laikas kartu. Nors šiuo metu negalime padovanoti kelionių įspūdžių, bilietų į kiną ar šuolio parašiutu – nėra padėties be išeities! Pasitelkite fantaziją: vietoj kelionės – pasivaikščiokite miške, surenkite namų kino seansą ar užsakykite vakarienę į namus. Trūksta įdėjų, ką galėtumėte nuveikti kartu? Net 100 idėjų, ką galėtumėte nuveikti kartu galite rasti ‘100 dalykų, kuriuos kiekviena pora bent kartą turėtų būti dariusi‘.

Norite įkvėpti save, kitas moteris ar savo mylimą nuotykiams, naujiems potyriams ar dalykams, kurie nėra įgyvendinti dėl drąsos stygiaus? Tuomet puiki dovana bus moters vadovas – ‘100 dalykų kuriuos bent kartą kiekviena moteris turėtų būti padariusi’
p.s. tai bestselleris: daugiau nei 40 000 egzempliorių kasmet parduodama Vokietijoje!

Laikas kartu, smagūs nuotykiai ir potyriai tikrai suteiks mylimai moteriai šypseną!

DOVANOKITE LAIKĄ SAU

Kiekvienai moteriai reikia atsipalaiduoti ir pamiršti kasdienius rūpesčius – ypač šiais ganėtinai sunkiais laikais. Puiki dovana tam būtų SPA procedūros arba nakvynė viešbutyje. Nors galimybės šiomis dienomis ribotos, tačiau, jei norite ją dar labiau palepinti – padovanokite jai įkvėpimą ir paskatą mylėti save labiau. Vos kelios minutės per dieną skirtos tik sau pildant ‘Meilė Sau‘ dienoraštį, padės suformuoti naujus įpročius, daugiau galvoti apie save, dėkoti už mažas pergales kasdieniame gyvenime ir pajusti tikrą pasididžiavimą savo pasiekimais!

Moterys, nepamirškite su savo diena pasveikinti ir savo drauges, mamas, seseris ir net save pačią. Palaikykite vieną kitą ir būkite dėkingos viena kitoms 💪

Meilė kitiems prasideda nuo meilės sau. Be meilės sau gyvenime neįvyksta nieko svarbaus ir nieko įdomaus.

 

DOVANOKITE ĮKVĖPIMĄ IR MOTYVACIJĄ

Švenčiant moterų lygias teises, pagarbą joms ir jų stiprybę, dovanokite motyvuojančias ir įkvepiančias dovanas. Puiki dovana yra knygos, gražaus dizaino darbo planuokliai, gražus ir vertingas rašiklis, bilietai į spektaklį, teatrą ir pan.

Tai galėtų būti ir stilinga namų interjero detalė, pavyzdžiui, minimalistinis stalo kalendorius namams dar barbo stalui. Vertinančioms laiką ir mėgstančioms planuoti puiki dovana plėšomi planuoklio lapeliai. Išradinga ir stebinanti dovana – originalaus puodeliai su įkvepiančia žinute.

Visos moterys mėgsta vertingas ir laimės suteikiančias dovanas!

Vyrai, sveikinkite ir branginkite savo moteris, esančias šalia Jūsų! Moterys, tai Jūsų diena –  dovanokite gėles sau ir draugėms, mamoms, tetoms ir seserims. Tegul kiekviena pasaulio moteris kovo 8-ąją pasidabina šypsena!

 

kitos geriausios moters dienos dovanos:

Nemokamas pristatymas perkant virš 30€ per 2-3 d.d. 
POPULIARU
Akcija!
Original price was: 12.99 €.Current price is: 6.99 €.
11.99 
Akcija!
Original price was: 7.99 €.Current price is: 1.99 €.
[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]
This entry was posted in Be kategorijos. Bookmark the permalink.