Kodėl mes norime suteikti laimės?

Net senovės graikų filosofai tikėjo, kad būti laimingam yra svarbiausias gyvenimo tikslas. Mums patinka ši idėja. Kuriame įkvepiančius produktus, kad rastume kelią į laimę.

Kam tai darome?

Esame įsipareigoję, kad kiekvieno žmogaus gyvenimas pasaulyje būtų šiek tiek laimingesnis. Yra daug kelių į laimę ir tu gali prisidėti pasidalindamas apie SEIK su savo artimaisiais.

Kaip mes iš tikrųjų tai darome?

Atradome, kad laimę gali suteikti diena, kurią leidžiame taip, tarsi ji būtų paskutinė, įdomūs nuotykiai ar  galimybė įkvėpti artimuosius. Štai kodėl mes kuriame savo produktus.

Koks būtų gyvenimas be nuotykių?

Laimės kalendorių pradėjome leisti būdami 8 klasės mokiniais. Pastebėjome, kad aplinkiniai nėra laimingi. Nežinojau, ar tai dėl pilkos tamsios žiemos, ar dėl ko nors kito. Nusprendėme pradžiuginti žmones ir dėl to išleidome kalendorių, kuriame yra po vieną laimės darbą kiekvienai dienai. Pavyzdžiui, „Apkabink“, „Šypsokis“ arba „Gerk pieną“ – tai maži darbai, suteikiantys dienai džiaugsmo. Pirmaisiais metais išleidome 1000 kalendorių, kurie buvo parduoti per porą savaičių, todėl nusprendėme nesustoti.
Po 5 metų pakeitėme pavadinimą į SEIK ir pradėjome leisti kitus produktus. Taip pat išpsipletėme Baltijos šalyse, Suomijoje ir kitur Europoje. Mūsų tikslas išleidžiant kiekvieną produktą yra tas pats – įkvėpti žmones, pakviesti į nuotykius ir pradžiuginti. Mes išleidome jau daugiau nei 500 skirtingų produktų.
Šiandien esame nedidelė jaunų kūrybingų žmonių komanda nuolat ieškanti naujų idėjų, kurios jus įkvėptų.
Rudolf-Gustav Hanni / Founder of SEIK Publisher

Mūsų vertybės

.

Stengiamės būti tvarūs kiekviename žingsnyje

Šiuos gamtai naudingesnius sprendimus stengiamės pritaikyti gamindami savo produktus ir teikdami paslaugas. Ieškokite šių etikečių ant mūsų gaminių.

Kur mus galite rasti?

Pradėjome būdami jaunuoliai iš mažo Parnu miestelio, turintys didelių ambicijų. Pradėjome kalbėtis su pirmosiomis parduotuvėmis Estijoje ir buvome maloniai sutikti. Minimalistinis stilius, įkvepiantis Skandinaviškas dizainas ir nuotykiai rado kelią ir už Estijos ribų. Praėjus 6 metams nuo veiklos pradžios išvertėme pirmuosius gaminius į anglų, latvių ir lietuvių kalbas bei susitikome su pirmaisiais perpardavėjais už Estijos ribų. Po kelerių metų gaminius pradėjome gaminti ir suomiškai.
Šiandien dalinamės įkvėpimu savo internetinėje parduotuvėje ir parduodame leidinius visoje Europoje ir už jos ribų. Pavyzdžiui, SEIK gaminių galima rasti Amerikoje, Japonijoje, Australijoje ir kitur. Mūsų produktus galime rasti išverstus į 10 kalbų, 11 skirtingų šalių parduotuvėse. Dažniausiai galite rasti mus knygynuose, dizaino ir suvenyrų parduotuvėse, taip pat didesniuose prekybos centruose. Didžiauias pasirinkimas, žinoma, yra mūsų internetinėje parduotuvėje. Iš čia galite užsisakyti siuntą į bet kurią pasaulio vietą.
Kiekvieną dieną įgyvendiname savo viziją, darome žmones laimingesnius ir suteikiame nuotykių kiekvienai dienai visame pasaulyje.

Mūsų remiami projektai

Pirkite vieną, padovanokite kitą: investuokite į save, įkvėpkite kitus

Tikime, kad kiekvienas turi turėti galimybę būti laimingu. Todėl už kiekvieną „Laimės kalendoriaus“ pirkinį labdarai dovanojame dar vieną kalendorių.

Bendradarbiavimo projektai

Bendradarbiaudami su mūsų vertybes atitinkančiomis įmonėmis galime pasidalinti įkvėpimu ir nuotykiais su daug daugiau žmonių. Kartu pristatome gaminius išlaikant kokybę ir minimalistinį stilių, taip pat siūlome įkvepiančius iššūkius ir malonias patirtis.
Mes bendradarbiavome su daugybe skirtingų sektorių ir skirtingų tikslinių grupių įmonėmis.
Skaitykite daugiau apie bendradarbiavimo galimybes

Prisijunk prie mūsų komandos ir įkvėpkime kitus kartu

Ar manai, kad tai yra būtent tai, ką nori daryti? Įkvėpk, motyvuok ir padaryk pasaulį laimingą.
Savo komandoje nuolat ieškome šaunių žmonių:
  • Laisvai samdomi dizaineriai, fotografai, iliustratoriai, su kuriais kartu kuriame produktus
  • Kūrybingi žmonės, turintys pašėlusių, novatoriškų idėjų, kurių produktų idėjos leidžiamos visoje Europoje
  • Mūsų misijos sėkėjai – rinkodaros specialistai, su kurių pagalba galime plėstis į naujas rinkas, kurti turinį socialiniuose tinkluose ir rasti naujų perpardavėjų
  • Ir, žinoma, patys svarbiausieji, kurie visus nuotykių pilnus gaminius su meile supakuoja ir siunčia jums.
Skamba, kad tai galėtum būti tu?
Peržiūrėkite mūsų siūlomas laisvas darbo vietas. Jei ten nepastebėjai tinkamos pozicijos, parašykite mums: [email protected]

[email protected]

Check vacancies Send us an email